We in Hydro Geo don't worry of the future, our challenge is now!

نرم افزار هیدورگرافی های‌پک - Hypack

edited November 2013 in Hydrographic Software

نام نرم‌افزار.......................................................... Hypack - های‌پک

کاربرد نرم‌افزار...................................................... این نرم‌افزار یکی از محبوب ترین نرم‌افزارهای هیدروگرافی است که در حال حاضر ۳۰۰۰ کاربر دارد. این نرم‌افزار تمامی ابزارهای موجود برای تولید محصول نهایی از جمله ابزار طراحی، جمع‌آوری داده و پردازش داده  را دارا می‌باشد. همزمان با اینکه شما در حال جمع‌آوری داده هیدورگرافی یا تعیین موقعیت شناور می‌باشید، Hypack شما را به ابزارهایی برای تکمیل پروژه تجهیز می‌کند. 

ماژول‌های نرم‌افزار.................................................  HYSWEEP -  DREDGEPACK -  HYPACK

ویژگی‌های اصلی..................................................... پارامترهای ژئودتیک-طراحی خطوط مسیر-پیکربندی تجهیزات-جمع‌آوری داده برای بیش از ۲۰۰سنسور-پردازش داده-سرعت صوت و جزرومد-پاکسازی داده‌های آکوستیک-خروجی DXF و DGN-ترسیم شیت‌های خروجی-احجام بر اساس برش‌ها و بر اساس مدل سطح-منحنی‌های تراز به فرمت DXF-تصویر سازی سه بعدی-جمع آوری داده‌های ساید اسکن و پردازش آنها-جمع‌آوری و نمایش داده‌های ACDP

شرکت توسعه دهنده................................................. Hypack Company

بروشور - اطلاعات تکمیلی......................................... Hydro Geo R&D - Hypack

اطلاعات تماس و توضیحات تکمیلی................................ برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۰۲۱۴۴۴۸۹۶۰۲ و ۰۲۱۴۴۴۰۲۴۶۳ تماس حاصل فرمایید یا درخواست خود را به آدرس sales@rd.hydrogeo.org ارسال نمایید.

Comments

• edited November 2013

من خودم به شخصه با این نرم افزار زیاد کار کردم و انواع پروژه های مختلف رو باهاش انجام دادم.

شاید جالب باشه بدونید که ما برای اولین بار از این نرم افزار برای پروژه ی لوله گذاری استفاده کردیم البته این نرم افزار برای این منظور نوشته نشده بود ولی به هر حال با استفاده از قابلیت هایی که داشت تونستیم تعیین موقعیت خوب انجام بدیم

ولی مهمترین استفاده ای که ازش کردیم این بود که برای پردازش حجم بسیار زیادی از دیتاهای عمق یابی بخش پردازش این نرم افزار خیلی خوب جواب میده برای تشکیل سطح و رسم منحنی میزان 

• نرم افزار های پک جز اولین و ساده ترین نرم افزارهای هیدروگرافی است. این نرم افزار در عین سادگی دارای ابزارهای قوی جهت انجام هرگونه پروژه هیدروگرافی می باشد. 
    قیمت آن نیز در مقایسه با سایر نرم افزارها به مراتب مناسب می باشد. 
Sign In or Register to comment.