We in Hydro Geo don't worry of the future, our challenge is now!

فروش و پشتیبانی نرم افزارهای هیدروگرافی

edited November 2013 in Hydrographic Software

شرکت آبنگار پیمایش افتخار دارد برای اولین بار انواع نرم‌افزارهای مرتبط با نقشه برداری و هیدورگرافی را به جامعه نقشه برداران ایران ارائه کند. باشد که این قدم آغازی راهی برای پیشرفت این صنعت درکشور عزیزمان باشد. با توجه به مجهز بودن بخش پژوهش و نوآوری آبنگارپیمایش به تیم نرم‌افزاری، اینگونه خدمات از طریق این بخش ارائه خواهد شد.

نحوه پشتیبانی:

۱- با توجه به توانایی‌های شرکت آبنگار پیمایش، قابلیت ارتباط مستقیم با شرکت‌های اصلی وجود دارد.

۲- پشتیبانی بر طبق پشتیبانی شرکت اصلی نرم‌افزاری است.

۳- پشتیبانی نرم‌افزاری قابل تمدید است.

۴- شرکت آخرین به‌روز رسانی‌های نرم‌افزار مورد نظر را به کاربر ارائه می‌کند.

۵- کارشناسان نرم‌افزاری شرکت به صورت ۲۴ساعته در تمامی روزهای هفته از طریق ایمیل، تلفن و فکس آماده پاسخگویی می‌باشند.

۶-  در صورت نیاز امکان برقراری ارتباط با شرکت اصلی برای مسائل نرم‌افزاری موجود است.


Comments

 • edited November 2013


  نام نرم‌افزار.......................................................... Hypack - های‌پک

  کاربرد نرم‌افزار...................................................... این نرم‌افزار یکی از محبوب ترین نرم‌افزارهای هیدروگرافی است که در حال حاضر ۳۰۰۰ کاربر دارد. این نرم‌افزار تمامی ابزارهای موجود برای تولید محصول نهایی از جمله ابزار طراحی، جمع‌آوری داده و پردازش داده  را دارا می‌باشد. همزمان با اینکه شما در حال جمع‌آوری داده هیدورگرافی یا تعیین موقعیت شناور می‌باشید، Hypack شما را به ابزارهایی برای تکمیل پروژه تجهیز می‌کند. 

  ماژول‌های نرم‌افزار.................................................  HYSWEEP -  DREDGEPACK -  HYPACK

  ویژگی‌های اصلی..................................................... پارامترهای ژئودتیک-طراحی خطوط مسیر-پیکربندی تجهیزات-جمع‌آوری داده برای بیش از ۲۰۰سنسور-پردازش داده-سرعت صوت و جزرومد-پاکسازی داده‌های آکوستیک-خروجی DXF و DGN-ترسیم شیت‌های خروجی-احجام بر اساس برش‌ها و بر اساس مدل سطح-منحنی‌های تراز به فرمت DXF-تصویر سازی سه بعدی-جمع آوری داده‌های ساید اسکن و پردازش آنها-جمع‌آوری و نمایش داده‌های ACDP

  شرکت توسعه دهنده................................................. Hypack Company

  بروشور - اطلاعات تکمیلی......................................... Hydro Geo R&D - Hypack

  اطلاعات تماس و توضیحات تکمیلی................................ برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۰۲۱۴۴۴۸۹۶۰۲ و ۰۲۱۴۴۴۰۲۴۶۳ تماس حاصل فرمایید یا درخواست خود را به آدرس sales@rd.hydrogeo.org ارسال نمایید.

 • edited November 2013


  نام نرم‌افزار.................................................... QINSy - کینزی

  کاربرد نرم‌افزار................................................ این نرم‌افزار تمامی فعالیت‌های مربوط به نقشه برداری دریایی، تعیین موقعیت دریایی و ناوبری دریایی را تامین می‌کند. طراحی، جمع‌آوری داده، پاک سازی داده، محاسبات حجم، تولید چارت‌های عمق سنجی و تولید ENC های S-57 را در یک نرم‌افزار خواهید داشت. انجام کلیه پروژه‌های اقیانوس شناسی و هیدروگرافی، خط لوله فراساحلی و لوله‌گذاری، سازه‌های دریایی از جمله سازه‌های نفت و گاز فراساحلی، نظارت و پشتیبانی لایروبی، جمع‌آوری و ردیابی داده‌های ROV و AUV، مدیریت ناوگان‌ها و یدک کش‌ها و بارج‌ها، تولید چارت‌های عمق‌سنجی، تولید پروفیل‌های مقاطع عرضی، محاسبه احجام، تولید چارت‌های ناوبری الکترونیکی (ENC) بر اساس S-57 از جمله قابلیت‌های این نرم‌افزار است.

  ماژول‌های نرم‌افزار............................................ QINSy Survey - QINSy Lite - QINSy Survey Office - QINSy Inshore

  ویژگی‌های اصلی............................................... پشتیبانی از دستگاه مالتی بیم، ساید اسکن سونار و ساب باتم پروفایلر و ریگ‌های متحرک حفاری - پشتیبانی از لایه‌برداری - قابلیت کنترل کیفیت داده‌هایDGPS - قابلیت به‌روز رسانی S-57 ENC - قابلیت بارگذاری داده‌های حجیم به‌صورت متوالی

  شرکت توسعه دهنده............................................. QPS Company

  بروشور - اطلاعات تکمیلی.................................... Hydro Geo R&D - QINSy

  اطلاعات تماس و توضیحات تکمیلی........................... برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۰۲۱۴۴۴۸۹۶۰۲ و ۰۲۱۴۴۴۰۲۴۶۳ تماس حاصل فرمایید یا درخواست خود را به آدرس sales@rd.hydrogeo.org ارسال نمایید.


Sign In or Register to comment.